Nejčastější dotazy

Můžeme použít náš vlastní text?

Ano, můžete - dokonce musíte. Vyrábíme pouze personalizované tiskoviny, tzn. vy dodáte text a my vytiskneme oznámení v podobě v jaké si je připravíte v online editoru. Můžete využít naše šablony, ale rozhodně musíte přinejmenším změnit jména, datum, čas a místo obřadu.

 

Musí být na oznámení motto a adresa nevěsty a ženicha?

Rozhodně nemusí. Motto je zcela dobrovolné a je jenom na vás, jaké si na oznámení napíšete. Hledáte-li inspiraci, nejlepší motta najdete na stránce svatebka.cz/motta-a-citaty
Adresu nevěsty a ženicha (případně společnou adresu) lze na oznámení uvést, chcete-li, aby měli obdarovaní možnost poslat vám poštou blahopřání k sňatku.

 

S online editorem nemáme žádnou zkušenost. Existuje návod jak jej ovládat?

Návod připravujeme.

 

Je možné poslat náhled jak bude oznámení vypadat?

Na webu www.levne-svatebni-oznameni.cz lze provést objednávku pouze prostřednictvím online editoru. Náhled uvidíte přímo v editoru. Z tohoto důvodu náhledy nezasíláme, protože je máte ihned k dispozici v editoru.

 

Můžete nám zaslat bezplatně vzorek oznámení s naším textem?

Zasílání vzorků je zpoplatněno. Cena za vzorek je součtem expedičních nákladů (25 Kč), tiskové přípravy (150 Kč) a kusové ceny zvoleného svatebního oznámení.

 

Jak probíhá objednávka?

Přečtěte si prosím postup zpracování objednávky.

 

Jakým způsobem se provádí platba?

Platbu je možné uskutečnit v hotovosti na naší prodejně v Praze, bankovním převodem nebo prostřednictvím dobírky na poště při vyzvednutí zásilky.

 

Jaká je výše zálohy?

Není třeba platit žádnou zálohu, pouze při tisku více než 200 ks oznámení.

 

Jsou ke svatebním oznámením dodávány i obálky?

Ke každému oznámení lze objednat i obálky. Cena závisí na typu obálky.

 

Jaký je termín dodání?

Objednáte-li expresní tisk, potom celou objednávku vyexpedujeme do 48 hodin od převzetí do tisku a sice za předpokladu, že je zvolena platba na dobírku nebo v hotovosti.
Standarní výrobní doba (bez příplatku) je týden. Zásilky jdou poštou v ČR 1 až 3 dny, na Slovensko 3 dny až týden. Ostatní státy v EU týden až tři týdny.

 

Tisknete i v jiných jazycích?

Dokážeme natisknout jakýkoliv text v jakémkoliv jazyce, nicméně tento online objednávkový systém obsahuje pouze znaky používané v češtině, slovenštině a v angličtině. Jazykové překlady však neprovádíme. Služba poskytování gramatických úprav se vztahuje pouze k českému jazyku.