Obchodní podmínky

Objednávky

Objednat levné svatební tiskoviny je zde možné pouze on-line pomocí objednávkových formulářů, kde si můžete nastavit své vlastní texty, barvu písma a umístění jednotlivých textů. Na rozdíl od běžných e-shopů se zde jedná o zakázkovou výrobu - tiskoviny dodáváme personalizované.

 

Ceny

Obecné cenové podmínky naleznete na stránce ceny. Všechy uváděné ceny jsou koncové. Přesnou cenu zjistíte v souhrnu objednávky. Ceny svatebních oznámení se pohybují od 9 Kč/ks. Cena za tisk je paušální. Svatební oznámení vytiskneme a nařežeme bez ohledu na množství za 150 Kč. Pozvánky ke stolu vyrobíme za 40 Kč, rovněž bez ohledu na množství.

 

Ochrana osobních údajů

Žádné informace uložené při objednání nejsou poskytovány třetím stranám, pouze nezbytně potřebné informace dopravci.

 

Korektury

Korektury textů zákazník provádí sám prostřednictvím on-line editoru. Naši pracovníci provádějí úpravy pouze pokud si dolaďování vyžádáte v objednávkovém formuláři. Doladění grafikem je zpoplatněno a sice částkou 150 Kč. Všechny texty tiskneme v podobě, kterou zadáte v objednávce. Opravy chyb provádíme pouze pokud v objednávce zaškrtnete Požaduji gramatickou korekci. Tato služba je zpoplatněna částkou 100 Kč. Služba poskytování gramatických úprav se vztahuje pouze k českému jazyku.

 

Minimální počet

Minimální počet svatebních oznámení je 15 ks od každé varianty, kterou budete potřebovat vytisknout. Zadáte-li nižší množství, objednávku nebude možné odeslat.

 

Dodací termíny

Standardní tisk provádíme do týdne, expresní tisk do 48 hodin od přijetí platby. Expresní tisk je zpoplatněn částkou 380 Kč.

 

Platba

Platbu je možné uskutečnit v hotovosti na naší prodejně, bankovním převodem nebo při převzetí zásilky od České pošty.

 

Poštovné a dobírečné

Poštovní balík ČR ... 90 Kč
Poštovní balík ČR - expresní ... 120 Kč
Poštovní balík SK (Slovensko) ... 180 Kč
Zásilky do ostatních států v rámci EU ... 900 Kč
Dobírečné ... 50 Kč (poplatek při zvolení služby platba dobírkou)

 

Reklamace

Případnou reklamaci odbavíme přednostně. Nelze však reklamovat chyby způsobené ze strany zákazníka při zadávání objednávky. (Náš operátor neprovádí žádné korekce textů pokud tyto korekce nebyly objednány, tzn. že chyby v textu mohou být reklamovány pouze v případě, kdy by došlo k nějaké anomálii, např. chyba v nainstalovaném písmu.)

 

Obálky

Obálky nejsou v ceně oznámení. Chcete-li objednat obálky, je zapotřebí přidat je do objednávky. Nabízíme čtyři velikosti obálek: čtvercové, DL, C6 a D6. U každého typu je uvedena velikost. Do objednávky vložte obálky odpovídající velikosti oznámení. Zároveň je zapotřebí uvést počet kusů. Neposíláme stejné množství obálek jako oznámení, ale pouze vámi zadaný počet a typ obálek.

 

Jmenovky

Výroba jmenovek se téměř vždy provádí zvlášť a sice z toho důvodu, že je zapotřebí čekat na potvrzení účasti jednotlivých hostů. Cena standardních jmenovek je 10 Kč/ks. Objednávku jmenovek je zapotřebí zaslat e-mailem. Jednotlivá jména prosíme vložte přímo do e-mailu, každé jméno zvlášť na řádek. Uvedete-li před jmény čísla, vytiskneme jmenovky včetně čísel.